X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

WordPress Tek Ürün Teması

AnasayfaYazılımlarDiğer TemalarWordPress Tek Ürün Teması

450
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.2 Arası
En az Ioncube V10

Profesyonel Tasarım

Responsive (Mobil Uyumlu)

SEO Uyumlu

Sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak tema yapmaya özen gösteriyoruz. İhtiyacın ve açığın çok olduğu sektörlere özel tasarımlar yapmaya çalışıyoruz. Wordpress tema olarak piyasada çok fazla Tek Ürün satışı için uygun ve düzenlemesi kolay olan temalar bulunmadığı için bu seferki ürünümüz WordPress Tek Ürün Teması oldu. Sadece 1 ürün satmak isteyenler için geliştirdiğimiz bu temanın tüm ayarları temaya özel panelden yapılabilmektedir. Temaya ait özellikler aşağıda sıralanmıştır.

RESPONSIVE (MOBİL UYUM)

Günümüz teknolojisi düşünülerek hazırlanan TekÜrün teması, tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Bu da mobildeki müşteriniz için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Mobil üzerinden ürünlerinizi daha rahat tanıtabileceğiniz gibi Google ve benzeri arama motorlarında da üst sıralara çıkmanız kolay olacaktır.

KOLAY KULLANIM

TekÜrün Teması, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

ÖZEL FORMLAR

Temamızda bulunan 3 farklı form vardır. Bu formlar Sipariş Formu, İletişim Formu ve sitenizle birlikte aşağı yukarı kayan Yapışkan Form bulunmaktadır. Bu formların içeriğini isterseniz değiştirebilir isterseniz de aynen kullanabilirsiniz. Contact Form 7 eklentisi ile tam uyumlu çalışan formların bilgileri, eklenti ayarlarını yaptıktan sonra mail adresinize gelecektir.

BİLGİ KUTULARI

Temanın sağ tarafında göreceğiniz bilgilendirme kutuları aktif / pasif edilebilmektedir. Hatta dilerseniz tema panelinden bu alanların başlık ve açıklamalarını değiştirebilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU

Ürününüzü tanıtan bir video'ya sahipseniz temamızdaki alana video kodunu yazarak müşterilerinize izletebilirsiniz. Video göstermek istemezseniz bu alanı tema ayarlarından pasif edebilirsiniz.

SINIRSIZ RENK

Temada 1 adet temel renk vardır. Sitenizin tüm rengini 1 tık ile değiştirebilirsiniz.

YORUMLAR SAYFASI

Temaya özel yorumlar sayfa şablonu bulunuyor. Bu bölümden herkes yorumlarını yazabilir. Siz onaylamadıkça yorumlar yayınlanmaz. Yorumlar sayfasında yayınlanan son 10 yorum, dilerseniz anasayfanızda ürün açıklamalarından sonra da yayınlayabilirsiniz. Bunun için tema ayarlarından belirtilen yeri aktif etmeniz yeterli olacaktır.

BLOG

Sitelerin güncel kalması için en çok istenilen özellik olan blog özelliği temaya eklenmiştir. İstediğiniz kadar blog yazısı oluşturarak, arama motoru botlarına sitenizin her zaman aktif ve güncel olduğunu ıspatlayabilirsiniz.

En Popüler Temalar

WordPress Kurumsal Tema 2

WordPress Kurumsal Tema 2

750
WordPress Kurumsal Tema 4

WordPress Kurumsal Tema 4

900
theWP – Haber Teması V4

theWP – Haber Teması V4

650
theWP - Film Teması V2

theWP - Film Teması V2

350

Top