X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

WordPress Rent A Car Teması V2

AnasayfaYazılımlarDiğer TemalarWordPress Rent A Car Teması V2

1.500
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.4 Arası
En az Ioncube V10

Profesyonel Tasarım

Responsive (Mobil Uyumlu)

Benzersiz Özellikler

Araç kiralama sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız araştırmalar,görüşmeler ve önceki versiyonda sizlerden gelen talepleri değerlendirerek Rental V2 versiyonunun sonuna geldik. Günümüz standartlarına uygun, modern tasarıma ve alt yapıya sahip araç kiralama temamızın yeni versiyonu olan Rental V2 satışa çıktı.

PROFESYONEL TASARIM

Rental V2, günümüz standartlarına uygun ve hatta standart üzeri modern bir tasarıma sahiptir. Ziyaretçilerinizin sitenizde aradığını kolay bir şekilde bulabileceği karmaşık yapılardan uzak ve göz yormayan tasarımıyla ön plana çıkıyor.

RESPONSIVE (MOBİL UYUM)

Günümüz teknolojisi düşünülerek ileriye dönük planlanan Rental V2 teması, tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Bu da tema kullanıcılarının mobildeki müşterleri için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Mobil üzerinden de rezervasyon alabilecek olan firmalar Google ve Sosyal Medya kanallarında yapacakları reklamlarla neredeyse hedefledikleri tüm kitleyi potansiyel müşteri olarak görebileceklerdir.

KOLAY KULLANIM

Sektördeki karmaşık yazılımların aksine yazılı olmayan tasarım kurallarına uygun, anlaşılabilir arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi ve araçlarınızı hiçbir kod bilginiz olmadan kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Örneğin anasayfada bulunan ve kullanmak istemediğiniz alanları tema panelinden pasif edebileğiniz gibi daha bir çok kolaylıklar sağlanmıştır.
 

KİRALIK VE SATILIK ARAÇLAR

Araç yönetimi olarak bu versiyonda kiralık ve satılık araçlar olarak 2 farklı yöntem bulunuyor. Kiralama sistemi bilinen araç kiralama şeklinde olurken satılık araçlarınız için de sitenizde ilan oluşturabilmektesiniz. Satılık araçlar için sistemde sahibinden ilan sitesinde olduğu gibi Güvenlik Bilgileri, İç & Dış Donanım, Multimedya Yönetimi ve Araç Galeri ekleme şeklinde işinizi kolaylaştıracak bir çok hazır seçenek bulunmaktadır.

ONLİNE ÖDEME

Bu versiyonda online ödeme almak isteyen müşterilerimiz için Şubede Ödeme ve Banka Havale/EFT yöntemlerine ek olarak PayTR Online Ödeme seçeneği eklenmiştir. Bu modülü kullanabilmek için ödemeleri bir sonraki iş günü hesabınıza yatırma avantajı olan PayTR için, mağaza başvurusu yapmanız gerekecektir ve bunun için vergi mükellefi olmanız gerekir.
 

ONLİNE REZERVASYON

Özel tema paneli sayesinde rezervasyonlarınızı kolayca yönetebilir ve müşterileriniz hızlı iletişime geçebilirsiniz. Sitenizden oluşturulan rezervasyonlar temaya özel Rezervasyon Formu paneline iletilecek ve sizde kolay bir şekilde takip edebileceksiniz.

PARA BİRİMİ YÖNETİMİ

Temada TL, Dolar ve Euro olmak üzere 3 para birimi vardır. Para birimi kurlarını kendinize göre belirleyebilirsiniz. Kiralık Araç fiyatlarınız seçtiğiniz para birimi kurana göre otomatik hesaplanır ve sitenizdeki tüm fiyatlar otomatik olarak seçtiğiniz para birimine döner. (Örneğin; Dolar kurunu 10 TL olarak düzenleyip, sitede aktif olacak para birimi olarak doları seçtiğinizde, sitenizdeki tüm araçların günlük fiyatı 300 TL olarak görünüyorsa otomatik olarak değişecek ve aracın günlük fiyatı 30 Dolar olarak görünecektir.)

FİLTRE ÖZELLİĞİ

Site üst kısmında göreceğiniz filtre özelliği ile müşterileriniz aradığı aracı daha kolay bulacak. Filtrelenen araçlar içerisinde belirlenen tarihler arasında kirada olan araçlar listelenmeyeceği için araç takibiniz de oldukça kolay olacak.
 

ŞEHİR & YER YÖNETİMİ

Tema ayarlarından hizmet verdiğiniz şehir ve yerlerinizi belirterek, hangi şehirde olursanız olun istediğiniz şubenizden kolayca araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca araç eklerken aracın hangi ilde olduğunu seçebilirsiniz. Bu sayede birden çok şubenizde bulunan aynı araç için karışıklık yaşamazsınız.

EKSTRA HİZMETLER

Araç kiralama hizmetine ek olarak tema panelinden kendi ek hizmetlerinizi (navigasyon cihazı, mini kasko vb.) oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar ek hizmet ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz hizmetler araç kiralama formunda otomatik olarak listelenir.

BLOG

Araç kiralama siteleri çok sık güncellenen içeriğe sahip değildir bu yüzden sitenizi güncel tutabilmeniz ve Google sıralamalarında çıkması için özel makaleler yayınlayabileceğiniz blog kısmı bulunmaktadır.
resimresimresimresimresim

En Popüler Temalar

WordPress Kurumsal Tema 6

WordPress Kurumsal Tema 6

1.000
WordPress Rent A Car Teması

WordPress Rent A Car Teması

750
theWP – Haber Teması V6

theWP – Haber Teması V6

900
WordPress Kurumsal Tema 4

WordPress Kurumsal Tema 4

900

Top