X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

theWP – Haber Teması V4

AnasayfaYazılımlarHaber TemalarıtheWP – Haber Teması V4

LÜTFEN DİKKAT!

Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Satın alındığında şuan demo sitede nasıl görünüyorsa (hatalarla birlikte) teslim edileceğini unutmayınız.

650
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.2 Arası
En az Ioncube V10

LÜTFEN DİKKAT!
Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Teknik işlem gerektiren tüm özellikler buna dahildir. Bu uygulama müşterilerimizin daha modern ve işlevsel yeni sürümleri kullanmasını teşvik etmesi için yapılmaktadır.

Wordpress tema yapımcısı olarak kısa sürede profesyonel temalar ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Haber teması alanında gün geçtikçe daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve en son çıkan theWP Haber Teması V3 ile sektördeki 2.000'den fazla siteyi referanslarımız arasına katmayı başardık. Yeni çıkan versiyonlarımız ile daha fazla profesyonel ve mutlu müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz.

Şimdi ise haber sektöründeki hedeflerimizi haber temalarımızın yeni versiyonu olan theWP Haber Teması V4 ile taçlandırıyoruz. Bu sürümümüz ile birlikte haber sistemlerinin genelinde bulunmayan yenilikleri ve hatta wordpress'te daha önce denenmemiş özellikleri sizlere sunmaya çalıştık. Tüm bunlar birleşince de ortaya her zaman yaptığımız gibi profesyonel bir haber teması çıktı.

Haber siteleri için olmazsa olmaz olan Google News standartlarını biraz daha zorlayarak en kolay yoldan sizleri bu sisteme kayıt edebilecek, kullanıcıya en hızlı çözümleri sunacak yeni bir versiyon geliştirdik. Her geçen gün bir adım daha ileri, daha kaliteli ve daha profesyonel haber temaları ile sektördeki başarılarınıza ortak olmaya devam ediyoruz.

İŞTE BÜYÜK YENİLİK

Anasayfa, Sidebar ve Sayfalar Sağ Blok Şablon Seçimi ile Sitenizi İstediğiniz Gibi Şekillendirin Bir önceki versiyonda bulunan anasayfa ve sidebar şablonları daha modern hale getirilerek şablon tercihleri artırıldı. Ayrıca Kategoriler ve Sayfalara ait sağ blok içinde artık kendinize göre şablon seçebileceksiniz.

ADMİN PANEL üzerinden yönetebileceğiniz tam 10 farklı listeleme şablonunu sizlerin insiyatifine sunduk. Bu sistemde; 1. Ansayfa, Sidebar ve Sayfalar Sağ Blok için dilediğiniz kadar kategori listeleme alanı oluşturabiliyorsunuz. 2. Ansayfa, Sidebar ve Sayfalar Sağ Blok için kategorinizi seçiyor ve aynı anda kategorinizin hangi şablona göre listelenmesini istediğinizi seçiyorsunuz. Ayrıca ekstra bölümündeki özel şablonları da (Popüler galeriler, videolar, burçlar vb.) bu alanlara yerleştirebiliyorsunuz. 3. Ansayfa, Sidebar ve Sayfalar Sağ Blok için dilediğiniz kadar reklam alanı oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca panelde sabit reklam alanları da bulunduğu için sitenizin her yerine reklamlar yerleştirmekde özgürsünüz.

Haber Havuzu Sistemi

Sürekli patlayan(bozulan) haber botlarından dolayı haber botu sistemimizi tamamen yeniledik ve haber havuzu sistemi kurduk. Bu sistem ile haber çekilen sitelerde sorun olsa bile biz sorunu giderene kadar sizler bu durumdan etkilenmeden haber havuzundan haberleri çekmeye devam edersiniz. Böylelikle her zaman sitenize güncel haber yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş Özelliklere Sahip MOBİL TEMA

Ziyaretçilerinizin haber okuma deneyimlerini daha üst seviyelere taşımak için mobil temamızı yeniledik. 4 farklı haber listeleme özelliği ile siteniz, mobil cihazlardan giriş yapıldığında daha kullanışlı ve farklı görünecek. Bu özel alanlara ister kategori belirleyin, isterseniz de son eklenen haberleri listeleyin.

Yenilikçi ve Gelişmiş Türkçe Admin Panel Tasarımı

Daha önceki süreçlerimizde kullanmış olduğumuz mavi renk odaklı YÖNETİN PANELİ tasarımımızı yeni özelliklerimiz ile birlikte çok daha farklı bir görünüme kavuşturduk. Yönetim kolaylığı anlamında en ufak bir farklılık yok iken görsel anlamda biraz daha modernleştirme çalışması yaptık. Daha ilgi çekici ve anlaşılır hale getirdik.

Yeni Şablon Görünümleri ve Listeleme Düzeni

Temamızda görünüm anlamında farklı unsurlara önem veriyoruz. Site içerisinde ki slider, video ve fotoğraf galerisi gibi sayfaları yeniden düzenleyerek mümkün olan en iyi hale getirdik. Üstelik Anasayfa kısmında karmaşadan uzak bir konsept çizdik. Haber siteniz her noktası ile ayrı ayrı anlaşılır olabilsin, hareketli alanları ile tüm kullanıcıların dikkatini çekebilsin diye yeni bir konsept theWP Haber Teması V4 ile birlikte sizlerle.
 
Firma Rehberi Özelliği Fark Yaratacak

Tek bir tema içerisinde mümkün olan en fazla seçeneği sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Firma Rehberi, günümüz haber temalarında revaçta olan bir özellik olarak dikkat çekiyor. theWP Haber Teması V4 ile birlikte tema panelinizde firma rehberi özelliğini de bulabileceksiniz.

Basit bir şekilde haber eklermiş gibi firma ekleme ve düzenlemesi yapabilecek, haber sisteminizi çok daha işlevsel bir şekilde kullanabilme şansına sahip olacaksınız.

Daha Çok Kazandıracak Google Adsense Reklam Yerleşimi

Google 2016 reklam yerleşim algoritması geçtiğimiz aylar içerisinde farklı bir hale büründü. theWP kullanıcıları, her zaman daha fazla kazansın diye bu algoritma çerçevesinde sitemiz reklam alanlarını çok daha kaliteli ve görülebilir şekilde dizayn ettik.

Yönetim Paneli üzerinde tüm reklam alanlarınızı son derece pratik bir şekilde yönetebilecek, üstelik kendinize özel reklam alanlarınızı yine yönetim paneli üzerinde ayrı bir isim ile kayıt altına alabileceksiniz.
 
%100 Hızlı ve Tüm Cihazlar ile Uyumlu Mobil Tema
 
theWP, tüm haber teması projelerinde olduğu gibi V4 sürümü ile birlikte de sizlere yepyeni işlevselliğe sahip bir mobil tema sunuyor. Giren kullanıcılar, sitenizin kalitesini her anlamda görebilsin ve istediği nitelikli haber paylaşımlarına ulaşabilsin diye hızlı, kaliteli ve bir o kadar da görsel mobil temamız ile sizlere hizmet sunuyoruz.
 
SEO Uyumululuğu ile Google Sitelerinize Hayran Kalacak
 
Haber temalarımızın tamamında olduğu gibi theWP Wordpress Haber Teması V4 ile yine sizlere arama motorlarının hayran olacağı mükemmel bir altyapı hazırladık. Hızlı, her noktası ayrı ayrı yönetilebilir ve Google prensiplerine her şekli ile uyum sağlayan mükemmel ötesi bir haber teması sizlere sunuluyor.

En Popüler Temalar

WordPress Kurumsal Tema 6

WordPress Kurumsal Tema 6

1.000
theWP – Haber Teması V8

theWP – Haber Teması V8

1.300
theWP – Haber Teması V5

theWP – Haber Teması V5

800
WordPress Rent A Car Teması

WordPress Rent A Car Teması

750

Top