X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

theWP - Film Teması V2

AnasayfaYazılımlarDiğer TemalartheWP - Film Teması V2

350
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
Sadece PHP 5.6
En az Ioncube V5

100% Seo Uyumlu

Gelişmiş Tema Yönetim Paneli

Gelişmiş Anasayfa Görünümü

Renk Ayarı

Üyelik Sistemi

Taxonomy Özelliği

Oyunculara Özel Sayfa Şablonu

İletişim Sayfası

Hata Bildir Özelliği

Film Arama Robotu

Editörün Seçimi

E-Bülten Aboneliği

Detaylı Reklam Alanı

2 Farklı Slider Görünümü

Eklentisiz Haber Okuma Sayacı

Eklentisiz Sayfalama Özelliği

LÜTFEN DİKKAT!
Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Satın alındığında şuan demo sitede nasıl görünüyorsa (hatalarla birlikte) teslim alacağınızı unutmayınız.

Film botu YOKTUR.

Film Ekleme Sayfası Örneği için BURAYA bakınız.

 

GELİŞMİŞ SLIDER SEÇENEKLERİ

Web sitesinde tüm seçenekleri tamamen sizin için uygun hale getirdik. Kullanıcılarınıza farklı görüntü seçenekleri sunabilin diye iki ayrı SLIDER modeli üzerinde durduk. Gelişmiş theWP Tema Yönetim Paneli üzerinden temanızda kullanmak istediğiniz SLIDER alanının ne olacağını seçiyorsunuz. Tüm kullanıcılarınıza en iyi seçenekleri sunuyorsunuz.

 

FİLM ARAMA ROBOTU

Kullanıcılarınıza her zaman en kolay şekilde en iyi sonuçları sunmalısınız. theWP Profesyonel Wordpress Film Teması V2 sürümümüzde kullanıcılara doğrudan istedikleri kategorilere ulaşabilmeleri için gelişmiş bir arama motoru hazırladık.
Robot, kullanıcılarınızın görüntü kalitesi ile alakalıtercihlerine göre dahi ayrıştırma yapıyor ve karşısına en iyi sonuçlarıgetiriyor. Filmin dili, yapım yılı ve hatta IMDB puanına göre listelemeyapabiliyorsunuz.

 

ANLIK FİLM BEĞENİ SİSTEMİ

Web sitenizi kasmayacak şekilde özellikler üzerindeçalıştır. Profesyonel Wordpress film teması diyorsak bunda anlık beğeni sistemiolmazsa olmazlardan. Kullanıcı, filmi izlediği an itibari ile sağ taraftanBEĞENDİM ya da BEĞENMEDİM şeklinde filmi yorumlayabilecek. Herhangi bir sorguolmadan anında sonuçlar film sayfasında görünecek.

 

ÜYELİK SİSTEMİ

Her şey ziyaretçileriniz için düşünüldü. Sitenize girenkişiler, ücretsiz olarak sitenize kayıt olabilecekler. Kayıtlarının ardındankendi üye profillerinde FAVORİ LİSTESİ’ne eklediği filmlere sorunsuz birşekilde ulaşabilecek. Gelişmiş üye yönetim paneli sayesinde tümziyaretçileriniz kendilerini çok daha özel hissedecek.

 

FİLM HATA BİLDİRME ÖZELLİĞİ

Film hata bildirimlerini yönetmek hiç bu kadar kolayolmamıştı. Herhangi bir ziyaretçi film ile alakalı olarak sayfadan hatabildirimi yaptığında mail ile uğraşmadan doğrudan admin panel içerisinde kontrolünüsağlayabileceksiniz. Bildirim şeklinde görebileceğiniz bu hatayı onardıktansonra kapatabileceksiniz.

 

KOLAY İLETİŞİM FORMU

Eklenti kullanımını minimize ediyoruz. theWP ekibi olarak sitenizde kullanacağınız iletişim formunu da özel olarak hazırladık. İletişim formu doldurulduğu an tıpkı FİLM HATA BİLDİRİMİ gibi özel hazırladığımız alanda gelen mesajları sorunsuz bir şekilde görebileceksiniz.

 

E-POSTA LİSTESİ KAYDI

Yine yönetim paneline eklediğimiz bir alandan e-posta listenize kayıt olarak tüm kullanıcıların listesini sorunsuz bir şekilde görebilecek ve buna göre hareket edebileceksiniz. Listenizde yer alan tüm mailleri panelimiz üzerinden LİSTE şeklinde de bilgisayarınıza çekebileceksiniz.

 

MAKSİMUM HIZ, %100 SEO UYUMU

Arama motorları olmazsa olmazlar arasında. Temamız tamamıile kullanıcı dostu olarak hazırlandı. Maksimum SEO skoru elde ettiğimiz gibisürat konusunda piyasadaki tüm Wordpressfilm temaları içerisinde en hızlısını sizler için geliştirdik.

 

KAZANCINIZA KAZANÇ KATACAK REKLAMALANLARI

Film sitelerinizden maksimum gelir elde edebilin diye kullanıcı profillerini analiz ettik. En çok takip edilen ve göz önünde bulunan alanlarda kullanabilmeniz için birçok farklı reklam alanı hazırladık. Üsteli kbu reklam alanlarını gelişmiş tema yönetim panelimiz üzerinden yönetmenize de imkan tanıdık. Mobil reklam alanları dahi elinizin altında olacak.

En Popüler Temalar

WordPress Kurumsal Tema 4

WordPress Kurumsal Tema 4

900
WordPress Kurumsal Tema 5

WordPress Kurumsal Tema 5

1.000
theWP – Haber Teması V8

theWP – Haber Teması V8

1.300
WordPress Rent A Car Teması V2

WordPress Rent A Car Teması V2

1.500

Top