X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

theWP - Portal Teması 2

AnasayfaYazılımlarDiğer TemalartheWP - Portal Teması 2

450
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.2 Arası
En az Ioncube V10

Sürmanşet Alanı

Yatay Manşet Şablonu

Büyük Manşet Şablonu

2 Adet Farklı Manşet Şablonu

12 Adet Farklı Sağ Blok Şablonu

12 Adet Farklı Anasayfa Şablonu

2 Adet Alternatif Anasayfa Tasarımı

2 Adet Alternatif Okuma Sayfası Tasarımı

Burçlara Özel Sayfa Şablonu

Yazarlara Özel Sayfa Şablonu

Foto Galeri Detay Sayfası Tasarımı

Video Galeri Detay Sayfası Tasarımı

İletişim Sayfası

En Yeniler Alanı

Piyasalarda Son Durum

Köşe Yazarları

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Puan Durumu

Günlük Burçlar

Gelişmiş Mobil Tema Ayarları

Üye Giriş ve Üye Kayıt Şablonu

LÜTFEN DİKKAT!
Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Satın alındığında şuan demo sitede nasıl görünüyorsa (varsa hatalarla birlikte) teslim edileceğini unutmayınız.

PROFESYONEL TASARIM

Her temamızda olduğu gibi thePortal 2 temamız da profesyonel bir tasarımcı tarafından tasarlanmış olup, profesyonel yazılımcılarımız tarafından kodlanmıştır. Bu yüzden her yönüyle kusursuz bir yapıya sahiptir.

SİTENİZİ KENDİNİZ OLUŞTURUN

12 farklı anasayfa şablonu, 5 farklı manşet ve 12 farklı sidebar şablonu ve modül ile sitenizi kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Panelinden seçtiğiniz şablonları istediğiniz kadar farklı kategoriye uyarlayabilirsiniz.

ALTERNATİF ANASAYFA TASARIMI

Bir adet sablonlardan oluşmuş anasayfa tasarımına ek olarak alternatif anasayfa şablonu vardır. Bu şablonda da sol tarafataki şablonların yerine SON EKLENEN YAZILAR getirilerek bir liste oluşturulmuştur. İstediğiniz şablonu tema panelinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

ALTERNATİF OKUMA SAYFASI TASARIMI

Okuma sayfasında 2 farklı şalon bulunmaktadır. Bunlardan birisinde konu resmi büyüktür, diğerinde ise konu resmi sola dayalı bir şekilde yazı başlangıcında yer almaktadı İstediğiniz şablonu tema panelinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

ALTERNATİF KATEGORİ LİSTELEME TASARIMI

2 farklı kategori listelem seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birisinde konular yatay bir şekilde listelenirken, diğerinde kutu şeklinde yan yana listeleme yapılmaktadır. İstediğiniz şablonu tema panelinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Temamız, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneline sahiptir. Temaya ait özel panelden tüm siteyi kolayca yönetebilirsiniz.

5 FARKLI MANŞET

5 adet farklı manşet şablonu bulunmaktadır, bu alanların hepsi isterseniz aynı anda aktif edilerek te kullanılabilmektedir. Hepsi aktif edildiğinde herhangi bir tasarım bozukluğuna sebep olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

REKLAM ALANLARI

Tema panelinden ayarlanabilir şablonlar ile sitenizi baştan aşağı kendiniz oluşturabildiğiniz gibi istediğiniz yere de reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

GOOGLE HIZINIZI SEVECEK

Sitenizdeki tüm şablonları aktif bir şekilde kullandığınız da bile site hızında herhangi bir düşüş olmayacaktır. Tüm şablonlar aktifken demo sitemizin açılış hızı 1,2 saniyedir. Wordpress’in bileşen sisteminden farklı bir sistem kullandığımız için asla hız sorunu yaşamazsınız. (Tabii bulunduğunuz bölgede internet sorunu yoksa...)

%100 MOBİL UYUMLU

Günümüz teknolojisine uygun olarak hazırlanmış mobil tema bulunmaktadır. Temayı satın aldığınızda size hem masaüstü hemde mobil tema dosyaları verilmektedir. Her iki temanın ayarları tek bir panelde birleştirilmiştir.

RENK SEÇİMİ

Temadaki bir çok alanın ve şablonların rengini değiştirebilirsiniz. Tema paneli demosunu sitemizden inceleyerek hangi alanların değiştiğini görebilirsiniz.

ÖZEL SAYFALAR

Yazarlar, Günlük Burç Yorumları, Video ve Foto Galeri gibi sayfaların tasarımları diğer sayfalardan farklı tasarlanmıştır.

En Popüler Temalar

theWP – Haber Teması V5

theWP – Haber Teması V5

800
WordPress Rent A Car Teması V2

WordPress Rent A Car Teması V2

1.500
theWP – Haber Teması V6

theWP – Haber Teması V6

900
WordPress Kurumsal Tema 2

WordPress Kurumsal Tema 2

750

Top