X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

theWP – Haber Teması V7

AnasayfaYazılımlarHaber TemalarıtheWP – Haber Teması V7

LÜTFEN DİKKAT!

Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Satın alındığında şuan demo sitede nasıl görünüyorsa (hatalarla birlikte) teslim edileceğini unutmayınız.

1.100
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.3 Arası
En az Ioncube V10

LÜTFEN DİKKAT!
Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Teknik işlem gerektiren tüm özellikler buna dahildir. Bu uygulama müşterilerimizin daha modern ve işlevsel yeni sürümleri kullanmasını teşvik etmesi için yapılmaktadır.

 

Premium Wordpress Tema üretiminde Türkiye'de ilkleri ve yenilikleri yapmaya devam ediyoruz. Gerek teknolojinini bize sunduğu imkanları kullanarak gerekse de modern tasarım ve SEO kurallarına uygun olarak ürettiğimiz Wordpress Haber Teması V7 sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

SİZİ DUYDUK(!)

Sektörde kişi, kurumsal veya yerel gazetelere verdiğimiz tema hizmetlerinin bize kattığı tecrübe ile bu versiyonda da rakiplerinizin önüne geçirecek özellikler mevcut. Bir önceki sürümde bulunan özellikler sizlerden aldığımız geri dönüşümlerin değerlendirilmesi sonucu geliştirildiler veya düzeltildiler. Bu iyileştirmelere ek olarak yeni özellikler de eklendi.

Responsive Tasarım (%100 Mobil Uyum)
Yeni siteniz tüm mobil cihazların ölçüsüne göre kendini otomatik şekillendirecektir. Herhangi bir mobil veya AMP eklentisine gerek duymazsınız.

Hava Durumu Sayfası
Detaylı Hava Durumu sayfası ile tüm illerin meteroloji bilgileri otomatik olarak güncellenir ve sizin hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Namaz Vakitleri Sayfası
Detaylı Namaz Vakitleri sayfası ile tüm illerin namaz saatleri, namaz vakitlerine kalan süre vb. tüm bilgiler otomatik olarak güncellenir ve sizin hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

(*) Burçlar Sayfası
Burçlar sayfası geliştirildi ve detaylandırıldı. Sadece günlük burç yorumu yerine haftalık, aylık ve yıllık yorumlar eklendi. Bunlar aek olarak burç özellikleri ve yıldız falı alanları eklendi.

(*) Canlı TV Sayfası
Canlı TV sayfası okurlarınızın sitenizde daha fazla içerik tıklaması ve gezintisi yapmasına olanak tanıyor. Bir önceki versiyonda sadece sistemde var olan kanallar vardı ve müşterilerimiz kanalları güncellemekte zorlanıyorlardı. Bu versiyonda tema panelinden kendi kanallarınızı ekleyip/çıkarabilecek ve hatta sıralamalarını değiştirebileceksiniz.

Kategori Şablonları
Bu versiyonda 2 farklı kategori tasarımı sunulmuştur. Bu işlemi herhangi bir kod bilginiz olmadan tema panelinden tek tıkla yapabileceksiniz.

(*) Yeni Özel Sayfalar
Bu versiyonda bir önceki versiyonda olan Covid-19, Hava Durumu, Namaz Vakitleri, Canlı TV, Burçlar, Canlı Sonuçlar, Nöbetçi Eczaneler, Firma Rehberi, Gazeteler, İletişim, Künye, Haber Gönder, Fikstür, Trafik Durumu gibi sayfalar yenilerek tekrar hazırlandığı gibi Canlı Borsa, Pariteler, Hisseler, Detaylı Puan Durumu ve Fikstür sayfaları da yeni olarak eklenmiştir.

İlgili Haber Özelliği
Yayınlayacağınız haberle alakalı daha önceden yayınlanmış başka bir haberi hemen altındaki ilgili haber kısmından ismini aratıp bularak yeni yayınlayacağınız habere ilişkilendirebiliyorsunuz.

(*) İlgili Galeri Haber Özelliği
Yayınlayacağınız haberle alakalı daha önceden yayınlanmış bir galeri varsa ilgili galeri haber kısmından ismini aratıp bularak yayınlayacağınız habere ilişkilendirebiliyorsunuz. İlgili haber kısmı yazı sonunda okurlara gösterilmetkedir.

(*) Manşet Alanları
Var olan tüm manşet alanları tasarımları değiştirildi ve yeni özellikler eklendi. Örneğin yatay manşet alanındaki başlık arka plan rengini ve başlığın rengini yazı eklerken kendiniz belirleyebileceksiniz. Ayrıca özel tasarladığınız resmi veya öne çıkan görsel eklenebilecek ve herhangi bir uyumsuzluk olmayacak.

Gelişmiş Tema Paneli
Yeni tema paneli tasarımı bu versiyonda da kullanıldı. Modülleri sürükleyerek sıralama yapmak, yazarları isimle arayıp bulmak, tek tıkla anasayfa düzenini değiştirmek vb. gibi işlemlerinizi kolaylaştıracak bir çok işlevsel özellik mevcut.

Bot Havuzu Sistemi
Gelişmiş manuel bot sistemimizi bu versiyonda da ücretsiz kullanabileceksiniz. Birden fazla ulusal haber sitesi, tüm şehirlerin yerel haberleri, foto galeri, video galeri, tüm spor dallarına ait haberler ve vizyondakiler botu yer almaktadır.

resim

resim

resim

En Popüler Temalar

WordPress Kurumsal Tema 2

WordPress Kurumsal Tema 2

750
theWP - Film Teması V2

theWP - Film Teması V2

350
WordPress Rent A Car Teması V2

WordPress Rent A Car Teması V2

1.500
theWP – Haber Teması V7

theWP – Haber Teması V7

1.100

Top