theWP – Haber Teması V3

AnasayfaYazılımlarHaber TemalarıtheWP – Haber Teması V3

LÜTFEN DİKKAT!

Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Satın alındığında şuan demo sitede nasıl görünüyorsa (hatalarla birlikte) teslim edileceğini unutmayınız.

200
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
Sadece PHP 5.6
En az Ioncube V5

Gazetelere Özel Sayfa Şablonu

Burçlara Özel Sayfa Şablonu

Yazarlara Özel Sayfa Şablonu

Foto Galeri Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Video Galeri Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Spor Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Ekonomi Kategorisi Sayfa Şablonu

Firma Rehberi Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Biyografi Detay ve Sayfa Şablonu

Sitene Ekle Sayfası

Haber Gönder Sayfası

İletişim Sayfası

8 Adet Ulusal Haber Botu

1 Adet Yerel Haber Botu

1 Adet Video Galeri Botu

1 Adet Foto Galeri Botu

2 Adet Sürmanşet Alanı

3 Adet Alternatif Manşet Alanı

Haber Detay Sayfası Manşet Alanı

Anasayfa Piyasalarda Son Durum

Anasayfa Puan Durumu

Anasayfa Hava Durumu

Anasayfa Namaz Vakitleri

Anasayfa Firma Rehberi Alanı

Anasayfa Biyografi Alanı

Wordpress haber teması konusunda kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün lider yapılanmalarından birisi olarak ön plana çıktık. Her geçen gün daha iyisini yapabilmek için düşünüyor, online ortamdaki haber sitelerinin kalitesini theWP Haber Teması ile birlikte arttırmayı da kendimize amaç edindik. Nitekim yeni sürümümüz ile de bunu başarmış olmayı ümit ediyoruz.

theWP Haber Teması V3 sürümümüz ile birlikte haber sistemlerinin genelinde bulunmayan yenilikleri sizlere elimizden geldiğince sunmaya çalıştık. Google News standartlarını biraz daha zorlayarak en kolay yoldan sizleri bu sisteme kayıt edebilecek, kullanıcıya en hızlı çözümleri sunacak temayı geliştirdik. Her geçen gün bir adım daha ileri, bir adım daha kaliteli haber teması sizlerle olmaya devam ediyor.

EN BÜYÜK YENİLİK

Anasayfa Haber Listeleme Şablonunuzu Kendiniz Seçin Bildiğimiz gibi haber sistemlerinde ANASAYFA kategori listelemelerinde otomatik olarak atanan birçok farklı diziliş modeli dikkat çekiyordu. Bizde temalarımızda bunu uyguluyorduk ancak sonrasında düşündük; “Haber listeleme şekillerini de tema kullanıcısının insiyatifine niye sunmuyoruz?” şeklinde. Anasayfa kısmında ADMİN PANEL üzerinden yönetebileceğiniz tam 6 ayrı listeleme şablonunu sizlerin insiyatifine sunduk. Bu sistemde; 1.Anasayfada dilediğiniz kadar kategori listeleme alanı oluşturabiliyorsunuz. 2.Kategorinizi seçiyor ve aynı anda kategorinizin hangi şablona göre listelenmesini istediğinizi seçiyorsunuz. 3.Foto ve Video galeri sayfalarımızı da aynı ekranda anasayfada listeletebileceğiz. 4.Anasayfada sağ ve sol blok için kayıtlı reklam alanı oluşturabiliyor ve bu reklam alanlarını istediğiniz sırada gösterebiliyorsunuz.

Daha Modern, Yenilikçi Admin Panel Tasarımı

Daha önceki süreçlerimizde kullanmış olduğumuz mavi renk odaklı YÖNETİN PANELİ tasarımımızı yeni özelliklerimiz ile birlikte çok daha farklı bir görünüme kavuşturduk. Yönetim kolaylığı anlamında en ufak bir farklılık yok iken görsel anlamda biraz daha modernleştirme çalışması yaptık. Daha ilgi çekici ve anlaşılır hale getirdik.

Yeni Slider Görünümleri ve Listeleme Düzeni

Temamızda görünüm anlamında farklı unsurlara önem veriyoruz. Site içerisinde ki slider, video ve fotoğraf galerisi gibi sayfaları yeniden düzenleyerek mümkün olan en iyi hale getirdik. Üstelik Anasayfa kısmında karmaşadan uzak bir konsept çizdik.
Haber siteniz her noktası ile ayrı ayrı anlaşılır olabilsin, hareketli alanları ile tüm kullanıcıların dikkatini çekebilsin diye yeni bir konsept theWP Haber Teması V3 ile birlikte sizlerle.

Firma Rehberi Özelliği Fark Yaratacak

Tek bir tema içerisinde mümkün olan en fazla seçeneği sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Firma Rehberi, günümüz haber temalarında revaçta olan bir özellik olarak dikkat çekiyor. theWP Haber Teması V3 ile birlikte tema panelinizde firma rehberi özelliğini de bulabileceksiniz.
Basit bir şekilde haber eklermiş gibi firma ekleme ve düzenlemesi yapabilecek, haber sisteminizi çok daha işlevsel bir şekilde kullanabilme şansına sahip olacaksınız.

Beklentilerinize Uygun Olarak Hazırlanmış Yeni Haber Botu

Günümüz haber siteleri için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olan haber botu konusunda theWP temaları, bildiğiniz gibi bu zamana kadar sizlere en iyi seçenekleri sundu. V3 sürümümüz ile birlikte haber botumuzu çok daha modern ve gelişmiş bir hale getirerek sizlerin beğenisine sunma yoluna gittik.
9 ayrı haber sistemi ile doğrudan entegre şekilde çalışan haber botumuz sizlere ihtiyacınız olan tüm noktalarda en iyi seçenekleri sunacak. Bot, her zaman olduğu gibi yine TheWP güvencesi altında sizlere sunulacak.

Daha Çok Kazandıracak Google Adsense Reklam Yerleşimi

Google 2016 reklam yerleşim algoritması geçtiğimiz aylar içerisinde farklı bir hale büründü. theWP kullanıcıları, her zaman daha fazla kazansın diye bu algoritma çerçevesinde sitemiz reklam alanlarını çok daha kaliteli ve görülebilir şekilde dizayn ettik.
Yönetim Paneli üzerinde tüm reklam alanlarınızı son derece pratik bir şekilde yönetebilecek, üstelik kendinize özel reklam alanlarınızı yine yönetim paneli üzerinde ayrı bir isim ile kayıt altına alabileceksiniz.

%100 Hızlı ve Tüm Cihazlar ile Uyumlu Mobil Tema

theWP, tüm haber teması projelerinde olduğu gibi V3 sürümü ile birlikte de sizlere yepyeni işlevselliğe sahip bir mobil tema sunuyor. Giren kullanıcılar, sitenizin kalitesini her anlamda görebilsin ve istediği nitelikli haber paylaşımlarına ulaşabilsin diye hızlı, kaliteli ve bir o kadar da görsel mobil temamız ile sizlere hizmet sunuyoruz.

SEO Uyumululuğu ile Google Sitelerinize Hayran Kalacak

Haber temalarımızın tamamında olduğu gibi theWP Wordpress Haber Teması V3 ile yine sizlere arama motorlarının hayran olacağı mükemmel bir altyapı hazırladık. Hızlı, her noktası ayrı ayrı yönetilebilir ve Google prensiplerine her şekli ile uyum sağlayan mükemmel ötesi bir haber teması sizlere sunuluyor.

En Popüler Scriptler

theWP – Haber Teması V2

theWP – Haber Teması V2

175
theWP - Film Teması V2

theWP - Film Teması V2

125
theWP – Haber Teması V5

theWP – Haber Teması V5

350
WordPress Rent A Car Teması

WordPress Rent A Car Teması

200

Top