X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

WordPress Kurumsal Tema 3

125,00 TLÖMÜR BOYU TEK BİR ALAN ADINA LİSANS
* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri

* Sunucunuzda PHP 5.5 veya 5.6 yüklü olmalıdır. * Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır. * Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting paketi satın alabilirsiniz.

Sektördeki firmalara gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak hizmet veren iş ortaklarımız için her geçen gün daha iyi hizmet verebilmeleri için yeni ve profesyonel kurumsal wordpress temları üretmekteyiz. Burada tanıtacağımız temamız 3. Kurumsal Temamız olmaktadır. SEO ve kaliteli yazılımı ile ön plana çıkartığımız Kurumsal 3 temamızı kullananlar kısa zamanda arama motorlarında iyi yerlere geldiklerini görebilir.

Diğer temalarımızda da olduğu gibi sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak yapılan Kurumsal 3 temamız da firmaların ihtiyacı olan tüm özellikler düşünülmüştür. Ve tüm bu özellikler ve modüller tema ayarlarından kolay bir şekilde düzenlenmektedir. Dilerseniz aşağıdan özelliklerine bakalım.

TEMA PANELİ ÖZELLİKLERİ

- Genel Ayarlar (Logo, favicon ve headerda bulunan yerlerin kontrolünü sağlarsınız.) - Anasayfa Ayarları (Anasayfada görülen her yeri buradan açıp / kapatabilirsiniz. Slider, haberler, foto galeri, ürünler vs. hepsi) - İş Ortaklarımız (Anasayfadaki iş ortaklarımız bölümüne buradan logo ekleyebilirsiniz.) - Renk Ayarları (Temadaki temel 1 renk yani Mavi renk bulunmaktadır. Buradaki rengi değiştirdiğinizde sitenizde mavi olan tüm alanların rengi değişecektir.) - Sosyal Medya Ayarları (Headerda sol üst alanda bulunan ikonların hepsine ait linkleri buradan eklersiniz.) - Footer Ayarları (Footerda bulunan firma bilgileri, hakkımızda yazısı, analytics, metrica, sayyaç gibi kodları buradan eklersiniz.)

ÖZEL ALANLAR

Temada bulunan Foto Galeri bölümü yazılar kısmından hariç olarak ayrı bir bölümden eklenmektedir. Foto Galeri sayfasındaki kategorilerin alt yapısı oluşturmak için bu alan da yazılar kısmından ayrı bir alana eklenmiştir. Bu ayrı alandan istediğiniz kadar farklı kategori açabilirsiniz. Galeriye resim eklerken her resmi ayrı ayrı konular olarak yayına almanız gerekir. (Detaylı bilgi temanın kullanım kılavuzunda açıklanmaktadır.)

KOLAY ANASAYFA DÜZENİ

Temanın anasayfasında gördüğünüz her yer açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. İstemediğiniz alanları ayarlardan tek bir tıkla kapatabilirsiniz. Örneğin hizmetler, ürünler, iş ortakları vb. görülen her yer gizlenebilir.

PROFESYONEL TASARIM

Her temamızda olduğu gibi Kurumsal 3 temamız da profesyonel bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiş olup, profesyonel yazılımcılarımız tarafından kodlanmıştır. Bu yüzden her yönüyle kusursuz bir yapıya sahiptir.

KİMLER KULLANABİLİR?

Temamız birçok sektöre uygun olarak hazırlanmıştır. Web tasarım, Yazılım, Tesisat, İnşaat ve Nakliyat firmaları başta olmak üzere Doktor, Avukat vb. kişisel sitelerde de kullanabilir.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)

Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Firmalar, mobil üzerinden kendilerini daha rahat tanıtabilecekleri gibi Google vb. arama motorlarında da üst sıralarda çıkacaktır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Temamız, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ

Temada 1 adet temel renk (Mavi) vardır. Bu renk tema ayarlarından değişebilmektedir. Rengi değiştirdiğinizde sitenizde bulunana tüm mavi yerlerde değişir.

HİZMETLER

Anasayfa slider altında bulunan HİZMETLERİMİZ bölümü için 4 adet hizmetinizi şık bir şekilde öne çıkarma özelliği bulunmaktadır. Hizmetler kategorisine ekleyeceğiniz herhangi bir hizmetinizi slider altındaki bu alanda gösterilmesi için özel ayar bulunmaktadır.