X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

WordPress Kurumsal Tema 3

125,00 TLÖMÜR BOYU TEK BİR ALAN ADINA LİSANS

Sektördeki firmalara gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak hizmet veren iş ortaklarımız için her geçen gün daha iyi hizmet verebilmeleri için yeni ve profesyonel kurumsal wordpress temları üretmekteyiz. Burada tanıtacağımız temamız 3. Kurumsal Temamız olmaktadır. SEO ve kaliteli yazılımı ile ön plana çıkartığımız Kurumsal 3 temamızı kullananlar kısa zamanda arama motorlarında iyi yerlere geldiklerini görebilir.

Diğer temalarımızda da olduğu gibi sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak yapılan Kurumsal 3 temamız da firmaların ihtiyacı olan tüm özellikler düşünülmüştür. Ve tüm bu özellikler ve modüller tema ayarlarından kolay bir şekilde düzenlenmektedir. Dilerseniz aşağıdan özelliklerine bakalım.

TEMA PANELİ ÖZELLİKLERİ

- Genel Ayarlar (Logo, favicon ve headerda bulunan yerlerin kontrolünü sağlarsınız.) - Anasayfa Ayarları (Anasayfada görülen her yeri buradan açıp / kapatabilirsiniz. Slider, haberler, foto galeri, ürünler vs. hepsi) - İş Ortaklarımız (Anasayfadaki iş ortaklarımız bölümüne buradan logo ekleyebilirsiniz.) - Renk Ayarları (Temadaki temel 1 renk yani Mavi renk bulunmaktadır. Buradaki rengi değiştirdiğinizde sitenizde mavi olan tüm alanların rengi değişecektir.) - Sosyal Medya Ayarları (Headerda sol üst alanda bulunan ikonların hepsine ait linkleri buradan eklersiniz.) - Footer Ayarları (Footerda bulunan firma bilgileri, hakkımızda yazısı, analytics, metrica, sayyaç gibi kodları buradan eklersiniz.)

ÖZEL ALANLAR

Temada bulunan Foto Galeri bölümü yazılar kısmından hariç olarak ayrı bir bölümden eklenmektedir. Foto Galeri sayfasındaki kategorilerin alt yapısı oluşturmak için bu alan da yazılar kısmından ayrı bir alana eklenmiştir. Bu ayrı alandan istediğiniz kadar farklı kategori açabilirsiniz. Galeriye resim eklerken her resmi ayrı ayrı konular olarak yayına almanız gerekir. (Detaylı bilgi temanın kullanım kılavuzunda açıklanmaktadır.)

KOLAY ANASAYFA DÜZENİ

Temanın anasayfasında gördüğünüz her yer açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. İstemediğiniz alanları ayarlardan tek bir tıkla kapatabilirsiniz. Örneğin hizmetler, ürünler, iş ortakları vb. görülen her yer gizlenebilir.

PROFESYONEL TASARIM

Her temamızda olduğu gibi Kurumsal 3 temamız da profesyonel bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiş olup, profesyonel yazılımcılarımız tarafından kodlanmıştır. Bu yüzden her yönüyle kusursuz bir yapıya sahiptir.

KİMLER KULLANABİLİR?

Temamız birçok sektöre uygun olarak hazırlanmıştır. Web tasarım, Yazılım, Tesisat, İnşaat ve Nakliyat firmaları başta olmak üzere Doktor, Avukat vb. kişisel sitelerde de kullanabilir.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)

Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Firmalar, mobil üzerinden kendilerini daha rahat tanıtabilecekleri gibi Google vb. arama motorlarında da üst sıralarda çıkacaktır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Temamız, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ

Temada 1 adet temel renk (Mavi) vardır. Bu renk tema ayarlarından değişebilmektedir. Rengi değiştirdiğinizde sitenizde bulunana tüm mavi yerlerde değişir.

HİZMETLER

Anasayfa slider altında bulunan HİZMETLERİMİZ bölümü için 4 adet hizmetinizi şık bir şekilde öne çıkarma özelliği bulunmaktadır. Hizmetler kategorisine ekleyeceğiniz herhangi bir hizmetinizi slider altındaki bu alanda gösterilmesi için özel ayar bulunmaktadır.

FOTO GALERİ KATEGORİLERİ

Özel tasarlanmış sayfalardan biri olan Foto Galeri sayfasında kategorilendirme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde galerinize eklediğiniz resimleri ayrıştırabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Firmanız ait ürünleri sitenizden kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Herhangi bir ürün limiti bulunmadığı için dilediğiniz kadar ürün konusu açabilirsiniz. Ürünler için alt kategoriler oluşturulabilir.

BLOG & HABERLER

Temada bulunan haberler bölümünü dilerseniz BLOG dilerseniz de firma HABERLER bölümü olarak kullanılabilir.

5 FARKLI MENÜ

Haberler Sidebar, ürünler sidebar, yazılar sidebar, sayfalar sidebar ve footer için ayrı ayrı menüler bulunmaktadır. Bu kategorilerin her birinin içeriğinde isterseniz farklı menüler eklenebilmektedir. Bu alanlara menü tanımlanmadığı zaman tanımlanmayan alanlardaki MENÜ kısmı görünmez.

3 FARKLI DİL SEÇENEĞİ

Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler Google API Sistemi ile otomatik seçilen dile çevrilmektedir.

BİLMENİZ GEREKENLER

- Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz. - Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur. - Hosting hatalarından dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşterilerimizdedir! - Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz! - Kurulumlar ÜCRETLİDİR. - Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır. - Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır. - Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır. - Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize müşteri paneli üzerinden duyuru yapılacaktır. - Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz. - Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.
125,00 TLÖMÜR BOYU TEK BİR ALAN ADINA LİSANS
* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri

* Sunucunuzda IONCUBE yüklü olmalıdır. * Sunucunuzda PHP 5.6 - 7.2 arası bir sürüm olmalıdır. * Her temanın PHP versiyonu farklıdır, bu yüzden aşağıdaki yeşil listeyi kontrol ediniz. * Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting veya sunucu kiralayabilirsiniz.
  • PHP 5.6 - 7.2 Uyumlu
  • Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
  • Responsive (Mobil Uyumlu)
  • SEO Uyumlu %87
  • Sayfa Hızı %96
  • Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.