X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

WordPress Şarkı Sözleri Teması

60,00 TLÖMÜR BOYU TEK BİR ALAN ADINA LİSANS
* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri

* Sunucunuzda PHP 5.5 veya 5.6 yüklü olmalıdır. * Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır. * Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting paketi satın alabilirsiniz.

Eski şarkı sözleri temamızın günümüz teknolojisine uygun olmadığı için sonlandırmıştık ama müşterilerimizin yoğun istekleri üzerine, eski yapıyı koruyarak tasarımı yeniledik ve Sözler temamızı sizlere sunduk. Günümüz teknolojisine uygun hazırlanan temamızda sözler sitesi açmanız için gerekli olan her şey düşünüldü.

KİMLER KULLANABİLİR?

Tema şuan şarkı sözleri teması gibi dursa da aslında tamda öyle değil. Çünkü temada gördüğünüz müzikle alakalı ikonlar tema panelinden tek tuşla kaldırılarak isterseniz fal, şiir, güzel sözler, rüya tabirleri gibi sitelerde de kullanabilirsiniz.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)

Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Sözler Teması, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ

Yönetim panelinde 2 adet temel renk vardır. Bunlardan ilki tema ana menüyü değiştirmektedir ve bunla bağlı olarak bazı yerlerde değişmektedir. İkinci renk ile de sitedeki tüm kategori, yazı başlıkları gibi yerlerin rengi kolay bir şekilde değişmektedir.

YAPIŞKAN ALANLAR

Temanın sol ve sağ sidebar kısımları siteyi aşağı kaydırdıkça tarayıcıya yapışık şekilde içeriğin bittiği yere kadar sizi takip etmektedir. Bu fonksiyon dilerseniz tema panelinden kapatılabilmektedir.

BLOG

Sözlerin yanı sıra sitenizi SEO ile güçlendirmenizi sağlayacak blog özelliği bulunmaktadır. Dilerseniz buradan müzik haberleri veya kişisel yazılar yayınlayabilirsiniz.

UYGUN FİYAT

Kişiye özel hazırlandığında oldukça yüksek rakamlara edinebileceğiniz bu temamıza, sizler çok uygun fiyata sahip olacaksınız. Sitemize üye olup hemen sipariş verebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Temada bileşenler kısmı pasiftir (yani bileşen eklenmez), temanın tüm ayarları tema panelinden ayarlanmaktadır.

BİLMENİZ GEREKENLER

- Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz. - Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur. - Hosting hatalarından dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşterilerimizdedir! - Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz! - Kurulumlar ÜCRETLİDİR. - Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır. - Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır. - Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır. - Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize müşteri paneli üzerinden duyuru yapılacaktır. - Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz. - Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.
60,00 TLÖMÜR BOYU TEK BİR ALAN ADINA LİSANS
* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri

* Sunucunuzda PHP 5.5 veya 5.6 yüklü olmalıdır. * Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır. * Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting paketi satın alabilirsiniz.
  • Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
  • Responsive (Mobil Uyumlu)
  • Yüksek Hız %97
  • SEO Uyumlu %85
  • Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.