X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Kurumsal Temamıza olan yoğun ilgi ve alakadan dolayı hemen 2. kurumsal tema hazırlıklarına başlamış ve kısa sürede tamamlamış bulunuyoruz. Son derece profesyonel ve hoş bir tasarımla karşınızdayız. Bir çok firmanın özel olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan yeni temamızı 27 Kasım 2016 tarihi itibari ile satışına başlamış bulunuyoruz. WordPress Kurumsal Tema olarak sektöre yeni bir tasarım ve tema kazandırdığımız için heyecanlı ve mutluyuz.

Diğer temamızda da olduğu gibi sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak yapılan Kurumsal 2 temamız da firmaların ihtiyacı olan tüm özellikler düşünülmüştür. Hatta ekstra özellikler eklenmiştir. Ve tüm bu özellikler ve modüller tema ayarlarından kolay bir şekilde düzenlenmektedir. Dilerseniz aşağıdan özelliklerine bakalım.

Bilmeniz Gerekenler

 • Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz.
 • Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur.
 • Hostingte oluşan hatalardan dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşteridedir!
 • Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz!
 • Kurulumlar ÜCRETLİDİR.
 • Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır.
 • Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır.
 • Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır.
 • Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize E-posta veya SMS ile duyuru yapılacaktır.
 • Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz.
 • Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.


TEMA PANELİ ÖZELLİKLERİ

Genel Ayarlar (Logo, favicon ve headerda bulunan yerlerin kontrolünü sağlarsınız.)
Anasayfa Ayarları (Anasayfada görülen her yeri buradan açıp / kapatabilirsiniz. Slider, haberler, blog, paketler, referanslar vs. hepsi)
Bilgi Kutuları (Anasayfada bilgilendirici kutulara ait başlık ve açıklamaları buradan değiştirebilirsiniz.)
Referanslar (Anasayfanın en altında bulunan referanslar bölümünü ve referans resimelri buradan yönetirsiniz.)
Müşteri Yorumları (Anasayfada bulunan müşteri yorumları kısmına buradan resim, ad soyad ve yorum yazarak yayınlarsınız.)
Renk Ayarları (Temadaki temel 2 rengi yani Koyu Yeşil ve Turuncu renkleri buradan değiştirebilirsiniz. Değişiklik tüm sitedeki renklerde etkili olur.)
İletişim Ayarları (Özel iletişim sayfasında bulunan firmaya ait bilgileri ve harita kodunu buradan eklersiniz.)
Sosyal Medya Ayarları (Headerda sağ üst alanda bulunan ikonların hepsine ait linkleri buradan eklersiniz.)
Footer Ayarları (Footerda bulunan hakkımızda yazısını ve analytics, metrica, sayyaç gibi kodları buradan eklersiniz.)

ÖZEL ALANLAR

Temada bulunan Hizmetler ve Foto Galeri bölümü yazılar kısmından hariç olarak ayrı bir bölümden eklenmektedir. 

1) Hizmetler (Hizmet paketlerinde bulunan sipariş formu için kendinize özel sipariş sayfası hazırlamanız gerekir. Her hizmet paketi için sipariş butonlarına ayrı ayrı linkler verilebilmektedir. Örneğin A paketinin sipariş ver butonuna farklı, B paketinin sipariş ver butonuna farklı link verilebilir.

2) Foto Galeri (Foto Galeri sayfasındaki kategorilerin alt yapısı oluşturmak için bu alan da yazılar kısmından ayrı bir alana eklenmiştir. Bu ayrı alandan istediğiniz kadar farklı kategori açabilirsiniz. Galeriye resim eklerken her resmi ayrı ayrı konular olarak yayına almanız gerekir. (Detaylı bilgi temanın kullanım kılavuzunda açıklanmaktadır.)

KOLAY ANASAYFA DÜZENİ
Temanın anasayfasında gördüğünüz her yer açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. İstemediğiniz alanları ayarlardan tek bir tıkla kapatabilirsiniz. Örneğin hizmet paketleri, ürünler, bilgi kutuları vb. görülen her yer gizlenebilir.

PROFESYONEL TASARIM
Her temamızda olduğu gibi Kurumsal 2 temamız da profesyonel bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiş olup, profesyonel yazılımcılarımız tarafından kodlanmıştır. Bu yüzden her yönüyle kusursuz bir yapıya sahiptir.

KİMLER KULLANABİLİR?
Temamız birçok sektöre uygun olarak hazırlanmıştır. Web Tasarım, Yazılım ve SEO firmaları başta olmak üzere, İnşaat firmaları, Nakliyat firmaları, Avukat ve bu sektörlerle benzer işleri yapan tüm kurumlar temamızı kullanabilir.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)
Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Firmalar, mobil üzerinden kendilerini daha rahat tanıtabilecekleri gibi Google vb. arama motorlarında da üst sıralarda çıkacaktır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ
Kurumsal 2 Teması, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ
Temada 2 adet temel renk vardır. Bu renkleri tema ayarlarından dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Üst menü arka planı resim olduğu için üst menü rengi değişmez.

ÖZEL SAYFALAR
Foto Galeri, Hizmet Paketleri ve İletişim sayfaları özel şablonlara sahiptir. Ayrıca sayfalar için Sidebarlı ve Sidebarsız olarak 2 farklı Şablon bulunmaktadır.

FOTO GALERİ KATEGORİLERİ
Özel tasarlanmış sayfalardan biri olan Foto Galeri sayfasında kategorilendirme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde galerinize eklediğiniz resimleri ayrıştırabilirsiniz.

ÜRÜNLER
Firmanız ait ürünleri sitenizden kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Herhangi bir ürün limiti bulunmadığı için dilediğiniz kadar ürün konusu açabilirsiniz.

BLOG & HABERLER
Blog ve haberler detay sayfası ve kategorileri farklıdır. Firma haberlerinizi ve blog yazılarınızı farklı kategorilerden ve farklı tasarımlarda ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

4 FARKLI SİDEBAR
Haber, blog, ürün ve sayfalar için ayrı ayrı sidebar menüsü bulunuyor. Bu kategorilerin her birinin içeriğinde isterseniz farklı menüler eklenebilmektedir.

İLETİŞİM FORMU
İletişim sayfasındaki form Contact Form 7 eklentisi ile tam uyumlu çalışmaktadır. Eklenti ayarlarını yaptıktan sonra ziyaretçilerinizden gelen mesajlar mail adresinize gelecektir.

Yeni* 3 Farklı Dil Seçeneği
Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler Google API Sistemi ile otomatik seçilen dile çevrilmektedir.

WordPress Kurumsal Tema 2

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
Profesyonel Tasarım
Responsive (Mobil Uyumlu)
SEO Uyumlu
Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.

Tema Fiyatı : 150

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri Sunucunuzda PHP 5.5 veya 5.6 yüklü olmalıdır. Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır.

Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting paketi satın alabilirsiniz.