X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

2 aylık tasarım ve yazılım çalışmaları sonucu ortaya çıkan Kurumsal Temamızı 06 Nisan 2016 tarihi itibari ile satışına başlamış bulunuyoruz. Gerek tasarım gerekse de yazılım olarak son derece güzel bir tema ortaya çıktı diyebiliriz. Wordpress Kurumsal Tema olarak sektöre yeni bir tasarım ve tema kazandırdığımız için mutluyuz.

Sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak yapılan Kurumsal Temamızda firmaların ihtiyacı olan tüm özellikler düşünülmüştür. Ve tüm bu özellikler ve modüller tema ayarlarından kolay bir şekilde düzenlenmektedir. Dilerseniz aşağıdan özelliklerine bakalım.

Bilmeniz Gerekenler

 • Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz.
 • Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur.
 • Hostingte oluşan hatalardan dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşteridedir!
 • Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz!
 • Kurulumlar ÜCRETLİDİR.
 • Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır.
 • Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır.
 • Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır.
 • Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize E-posta veya SMS ile duyuru yapılacaktır.
 • Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz.
 • Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.


Profesyonel Tasarım
Kurumsal 1 Teması, ekibimize başkanlık yapan ve aynı zamanda Grafik Tasarımcı olan Y. Emre ERCAN tarafından tasarlanmış olup, 2 farklı PHP Developer ve WordPress Coder tarafından günümüz teknolojisine uygun olarak üretilmiştir. Tüm bunlar birleşince SEO Uyumlu yazılıma ve benzersiz özelliklere sahip şık bir Kurumsal Tema ortaya çıkmıştır.

Kullanım Alanları
Kurumsal 1 teması birçok sektöre uygun olarak hazırlanmıştır. Web Tasarım ve Yazılım Firmaları, Mobilya firmaları, SEO firmaları, Nakliyat firmaları, İnşaat firmaları ve bu sektörlerle benzer işleri yapan tüm kurumlar Kurumsal 1 temamızı kullanabilirler. 

Responsive (Mobil Uyumlu)
Günümüz teknolojisi düşünülerek kurumsal firmalar için hazırlanan Kurumsal 1 teması, tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Bu da firmaların mobildeki müşteri için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Mobil üzerinden firmalarını daha rahat tanıtabilecekleri gibi Google ve benzeri arama motorlarında da üst sıralarda çıkacaktır.

Kolay Kullanım
Kurumsal 1 Teması, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Özel Sayfalar
Temamızda Foto Galeri ve İletişim sayfaları özel şablonlara sahiptir. Bu şablonlar sayesinde oluşturulan sayfalar diğer sayfalardan farklı olacağı için sitenize daha farklı bir görsellik katacaktır.

Duyuru Alanı
Temanın üst kısmında firmanıza özel bir duyuru alanı bulunmaktadır. Burada ziyaretçilerinize dilediğiniz mesajı yazabilir ve onları yönlendireceğiniz sayfaya link verebilirsiniz.

Özel Butonlar
Tema tasarımına çok güzel bir görünüm katan 4 adet farklı buton bulunmaktadır. Foto Galeri, Bizden Haberler, Online Katalog ve Referanslarımız butonları için panelinizden gerekli ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tanıtım Videosu
Firmanızı tanıtan bir video'ya sahipseniz temamızdaki alana video kodunu yazarak müşterilerinize izletebilirsiniz. Video göstermek istemezseniz bu alanı tema ayarlarından pasif edebilirsiniz.

Ürün Tanıtımı
Firmanız ait ürünleri sitenizden kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Herhangi bir ürün limiti bulunmadığı için dilediğiniz kadar ürün konusu ve ürün kategorisi açabilirsiniz.

İletişim Formu
İletişim sayfasında bulunan "BİZE YAZIN" kısmındaki form Contact Form 7 eklentisi ile tam uyumlu çalışmaktadır. Eklenti ayarlarını yaptıktan sonra ziyaretçilerinizden gelen mesajlar mail adresinize gelecektir.

Sınırsız Renk
Temada 2 adet temel renk vardır. Bu renkleri tema ayarlarından dilediğiniz gibi değiştirebilir, sitenizi kurumsal renklerinizde kullanabilirsiniz.

Yeni* 3 Farklı Dil Seçeneği
En çok istenilen ve sorulan güncelleme artık AKTİF! Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler otomatik seçilen dile çevrilmektedir.

WordPress Kurumsal Tema

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
Profesyonel Tasarım
Responsive (Mobil Uyumlu)
SEO Uyumlu
Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.

Tema Fiyatı : 125

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri Sunucunuzda PHP 5.5 veya 5.6 yüklü olmalıdır. Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır.

Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting paketi satın alabilirsiniz.