X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Film Ekleme Sayfası Örneği için BURAYA bakınız.

theWP, sizleriprofesyonel Wordpress temaları ile buluşturmaya devam ediyor. Sektöre yepyenibir soluk getirecek olan WordPress Film Teması çalışmalarımız çok kısa bir süre öncesindenoktalandı. Klasik film temalarından sizleri kurtaracak ve tamamı ile gelişmişözellikle sahip mükemmel bir tema hazırladık.

theWP Film Teması V2sürümünü tamamı ile SEO’ya uygun ve kullanıcı odaklı olarak geliştirdik.Üstelik mobil temasını da özel olarak geliştirdik. Her türlü teknolojikplatformdan sorunsuz bir şekilde ziyaretçilerinize hizmet verin diye en iyiseçenekler üzerine yoğunlaştık. Peki bu temanın özellikleri neler?

GELİŞMİŞ SLİDER SEÇENEKLERİ

Web sitesinde tüm seçenekleri tamamen sizin için uygun halegetirdik. Kullanıcılarınıza farklı görüntü seçenekleri sunabilin diye iki ayrı SLIDERmodeli üzerinde durduk. Gelişmiş theWP Tema Yönetim Paneli üzerinden temanızdakullanmak istediğiniz SLIDER alanının ne olacağını seçiyorsunuz. Tümkullanıcılarınıza en iyi seçenekleri sunuyorsunuz.

FİLM ARAMA ROBOTU

Kullanıcılarınıza her zaman en kolay şekilde en iyisonuçları sunmalısınız. theWPProfesyonel Wordpress Film Teması V2 sürümümüzde kullanıcılara doğrudanistedikleri kategorilere ulaşabilmeleri için gelişmiş bir arama motoruhazırladık.

Robot, kullanıcılarınızın görüntü kalitesi ile alakalıtercihlerine göre dahi ayrıştırma yapıyor ve karşısına en iyi sonuçlarıgetiriyor. Filmin dili, yapım yılı ve hatta IMDB puanına göre listelemeyapabiliyorsunuz.

ANLIK FİLM BEĞENİ SİSTEMİ

Web sitenizi kasmayacak şekilde özellikler üzerindeçalıştır. Profesyonel Wordpress film teması diyorsak bunda anlık beğeni sistemiolmazsa olmazlardan. Kullanıcı, filmi izlediği an itibari ile sağ taraftanBEĞENDİM ya da BEĞENMEDİM şeklinde filmi yorumlayabilecek. Herhangi bir sorguolmadan anında sonuçlar film sayfasında görünecek.

ÜYELİK SİSTEMİ

Her şey ziyaretçileriniz için düşünüldü. Sitenize girenkişiler, ücretsiz olarak sitenize kayıt olabilecekler. Kayıtlarının ardındankendi üye profillerinde FAVORİ LİSTESİ’ne eklediği filmlere sorunsuz birşekilde ulaşabilecek. Gelişmiş üye yönetim paneli sayesinde tümziyaretçileriniz kendilerini çok daha özel hissedecek.

FİLM HATA BİLDİRME ÖZELLİĞİ

Film hata bildirimlerini yönetmek hiç bu kadar kolayolmamıştı. Herhangi bir ziyaretçi film ile alakalı olarak sayfadan hatabildirimi yaptığında mail ile uğraşmadan doğrudan admin panel içerisinde kontrolünüsağlayabileceksiniz. Bildirim şeklinde görebileceğiniz bu hatayı onardıktansonra kapatabileceksiniz.

KOLAY İLETİŞİM FORMU

Eklenti kullanımını minimize ediyoruz. theWP ekibi olaraksitenizde kullanacağınız iletişim formunu da özel olarak hazırladık. İletişimformu doldurulduğu an tıpkı FİLM HATA BİLDİRİMİ gibi özel hazırladığımız alandagelen mesajları sorunsuz bir şekilde görebileceksiniz.

E-POSTA LİSTESİ KAYDI

Yine yönetim paneline eklediğimiz bir alandan e-posta listenizekayıt olaran tüm kullanıcıların listesini sorunsuz bir şekilde görebilecek vebuna göre hareket edebileceksiniz. Listenizde yer alan tüm mailleri panelimizüzerinden LİSTE şeklinde de bilgisayarınıza çekebileceksiniz.

MAKSİMUM HIZ, %100 SEO UYUMU

Arama motorları olmazsa olmazlar arasında. Temamız tamamıile kullanıcı dostu olarak hazırlandı. Maksimum SEO skoru elde ettiğimiz gibisürat konusunda piyasadaki tüm Wordpressfilm temaları içerisinde en hızlısını sizler için geliştirdik.

KAZANCINIZA KAZANÇ KATACAK REKLAMALANLARI

Film sitelerinizden maksimum gelir elde edebilin diyekullanıcı profillerini analiz ettik. En çok takip edilen ve göz önünde bulunanalanlarda kullanabilmeniz için birçok farklı reklam alanı hazırladık. Üstelikbu reklam alanlarını gelişmiş tema yönetim panelimiz üzerinden yönetmenize deimkan tanıdık. Mobil reklam alanları dahi elinizin altında olacak.

GELİŞMİŞ FİLM VE FRAGMAN BOTU

Her temamızda olduğu gibi bu temamızda da sizlere botun enkalitelisini sunuyoruz. Sitenize film eklerden yönetim panelinde hazırlamışolduğumuz bot ekranında her kategoriniz için herhangi bir sorun yaşamadan filmçekme işlemi yapabileceksiniz.

Filmi sitenize eklemeden önce bot ekranında REWRİTE yapmaimkanınızda olacak. Tamamı ile SEO odaklı ve hızlı botumuz sayesinde filmyayınlamak çok daha kolay bir hale gelecek.

theWP - Film Teması V2

• 100% Seo Uyumlu
• Gelişmiş Tema Yönetim Paneli
• Gelişmiş Anasayfa Görünümü
• Renk Ayarı
• Üyelik Sistemi
• Taxonomy Özelliği
• Oyunculara Özel Sayfa Şablonu
• İletişim Sayfası
• Hata Bildir Eklentisi
• Film Arama Robotu
• Editörün Seçimi
• E-Bülten Aboneliği
• Detaylı Reklam Alanı
• 2 Farklı Slider Görünümü
• Eklentisiz Haber Okuma Sayacı
• Eklentisiz Sayfalama Özelliği
• 1 Adet Gelişmiş Film Botu
• 1 Adet Fragman Botu
• Botlarda All In Seo Pack Uyumu

Bot sayfası demo giriş için kullanıcı adı : demo şifre demo1234 olarak girmelisiniz.

Tema Fiyatı : 125,00

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sunucu Gereksinimleri Sunucunuzda PHP 5.5 veya 5.6 yüklü olmalıdır. Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır.

Dilerseniz, Web Hosting sayfamızdan tüm özelliklerin yer aldığı bir hosting paketi satın alabilirsiniz.