X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Sık Sorulan Sorular

MÜŞTERİ PANELİ

Şifremi Unuttum!

HIZLI MENÜ

Sık Sorulan Sorular

- Kredi kartı ile tema, alan adı veya hosting alabilir miyim?
Cevap: Evet alabilirsiniz. Sitemize entegre edilmiş sanal pos ile siteden ayrılmadan satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


- PayPal ile ödeme yapabilir miyim?

Cevap: Paypal'ın Türkiye'den çekilmesinden sonra bu ödeme şeklini kullanamıyoruz, bu yüzden PayPal ödemesi kabul edemiyoruz.


- Banka Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?
Cevap: Evet, sipariş sırasında karşınıza çıkan veya sitemizin üst menüsündeki "Banka Hesaplarımız" menüsüne girerek oradaki hesaplardan istediğinize ödeme yapabilirsiniz.


- Ödemeler yıllık mı?
Cevap: Sadece hosting ve alan adı hizmetlerinin ödemeleri yıllıktır. Bunun haricinde tüm temalarımızın ödemeleri bir kereliktir.


- Kurulum ücretli mi?
Cevap: Evet ücretlidir. Sipariş sırasında size sunulan 2 farklı kurulum seçeneğinden istediğinizi işaretledikten sonra açılan yeni alanları doldurarak tema kurulumu yaptırabilirsiniz.


- Ömür boyu lisans ne demek?
Cevap: Temalarımız alan adına lisanslı olarak satılmaktadır. Temanızı lisansladığınız alan adında istediğiniz kadar kullanabilirsiniz demektir.


- Aynı temayı başka sitelerde kullanabilir miyim?
Cevap: Temayı sadece lisans aldığınız alan adında kullanabilirsiniz. Diğer sitelerinizde kullanmak için her iste için ayrı ayrı yeni lisans satın almanız gerekir.


- Sınırsız lisans nedir?
Cevap: Bazı temalarımızın sınırsız lisans satışı bulunmaktadır. Seçtiğiniz bir tema için yetkili kişilerin vereceği ücreti bir kerelik ödeyerek aldığınız temayı kendinize ait istediğiniz alan adına lisanslayarak kullanabilirsiniz. Bunun için size ödeme yaptıktan sonra bir lisans paneli verilir ve lisanslarınızı bu panelden oluşturursunuz.


- Lisans değişikliği yapabiliyor muyuz?
Cevap: Hayır yapmıyoruz, bu konuda kurallarımız çok nettir. Bunu bilerek temayı satın aldığınız için daha sonra hangi sebepten olursa olsun lisans değişimi YAPILMAZ!


- Temaları kendi hostingimizde barındırabiliyor muyuz?
Cevap: Evet barındırabilirsiniz. Hostinginizde temalar için belirtilen sistem gereksinimleri mevcutsa sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Örneğin temalarımızın sorunsuz çalışabilmesi için PHP 5.5 / PHP 5.6 ve ionCube (v5 veya üzeri) gerekmektedir.


- Temayı düzenlerken bir hata olursa destek alabilir miyiz?
Cevap: Temaya sonradan dahil edilen kodlar sebebiyle bir hata alıyorsanız bu konuda destek verilmemektedir. Sorunu düzeltmek için yapmış olduğunuz düzenlemeleri geri alabilir veya müşteri panelinizden orjinal tema dosyalarını indirip sitenize tekrar yükleyebilirsiniz.


- Sipariş verdikten sonra temayı ne zaman teslim alabiliriz?
Cevap: Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatlerimiz içerisinde verilen siparişler en geç 30 dk içerisinde onaylanmaktadır. Mesai saatleri dışında verilen siparişler her akşam en geç 20.00 ile 22.00 saatleri arasında kontrol edilip ödemesi yapılan siparişler onaylanmaktadır. Ödemesi yapılmayan siparişler bir sonraki iş gününe bırakılmaktadır. Kurulumlar da yine bu verilen saatler arasında en geç 1 saat içerisinde yapılmaktadır.


- Temayı nasıl teslim ediyorsunuz?
Cevap: Sitemize üye olup sipariş verdikten ödeme yapmanız gerekiyor. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra siparişiniz onaylanıyor ve temanızı ve lisans dosyanızı müşteri panelinizdeki "Temalarım" bölümünden indirebilirsiniz.


- Temayı aktif ettiğimde site açılmıyor.
Cevap: Bu gibi hatalar tema için belirtilen sistem gereksinimlerinin hostinginizde olmamasından veya lisans dosyasının tema klasörü içine yüklenmediği için olmaktadır. Eğer sunucu hatasıysa temanızın sorunsuz çalışabilmesi için PHP 5.5 / PHP 5.6 ve ionCube (v5 veya üzeri) gerekmektedir. Lisans hatasından dolayı ise müşteri panelinizdeki "Temalarım" bölümündeki lisans dosyasını indirip tema klasörü içine yükleyebilirsiniz.


- Geri iade yapıyor musunuz?
Cevap: Hayır, satın alma işlemi bittikten sonra hesabınıza tanımlanan hizmet için geri iade hakkınız bulunmamaktadır. Satın alma işlemi yapmadan önce alacağınız hizmet hakkında yazılan tüm bilgileri okuyarak size uygunsa tercih etmeniz gerekir. Bu konuda sitemizin en altındaki Hizmet Sözleşmemizi okuyuphakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


- Düzenleme ve ek özellik istersek yapıyor musunuz?
Cevap: Teknik ekibimiz vakit buldukça gelen istekleri ücretli bir şekilde yapmaktadır. Fakat yeni tema hazırlığı yaptığımız zamanlarda, çok zaman alacak düzenlemelerde, sisteme uymayan veya temanın sistemini çok etkileyecek değişiklikler yapılmamaktadır.


- İçerikleri (haber vb.) siz mi giriyorsunuz?
Cevap: Hayır, teknik ekip temanızı kurup teslim ettikten sonra içeriklerinizi kendiniz giriyorsunuz.


- SEO ve eklenti ayarları yapıyor musunuz?
Cevap: Hayır, teknik ekip temanızı kurup teslim ettikten sonra kurmak istediğiniz eklentileri kurup ayarlarını kendiniz yapıyorsunuz.


- Hosting paketlerinde yükseltme yapabiliyor muyuz?
Cevap: Evet, paketler arasındaki ücret farkını ödeyerek istediğiniz bir üst pakete geçebilirsiniz.


- Hosting paketlerinde iade hakkımız var mı?
Cevap: 5 gün içerisinde memnun kalmadığınız hizmet için iade hakkınız vardır. 5. günden sonra iade yapılmamaktadır.


- Domain (alan adı) satıyor musunuz?
Cevap: Evet, alan adı menüsüne tıklayarak uygun olan alan adlarını satın alabilirsiniz.


- İndirim yapıyor musunuz?
Cevap: Aktif bir kampanyamız bulunmadığı zamanlarda indirim yapılmamaktadır. Fakat eski müşterilerimiz için panelde "Kampanyalar" menüsü bulunmaktadır ve burada her tema için indirimli fiyatlar yazmaktadır. Kampanyalardan faydalanabilmek için en az 80 TL veya üzerindeki bir temayı satın almanız gerekir. Diğer kuralları ilgili sayfadan inceleyebilirsiniz.


- Sipariş sonrası destek veriyor musunuz?
Cevap: Temadan kaynaklı oluşabilecek sorunlar için müşteri panelindeki "Destek Merkezi" bölümünde yazan saatler içerisinde destek alabilirsiniz. Bunun haricinde teknik ekibimiz, bizi ilgilendirmeyen başka sorunlarla veya merak ettiklerinizi cevaplamak ile görevli değildir.