X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Gizlilik Sözleşmesi

theWP, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen veriler theWP.com.tr kayıt sisteminde saklı tutularak sadece iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Bu işlemler aşağıdaki gibidir:

  • Sipariş teslimatı için iletişim bilgilerini kullanmak,
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli faaliyetlere karşı ilgili mercihlere bilgi akışının sağlanması,
  • Ürünlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek,
  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle alakalı bilgi sağlamak,
  • Arz ve Talep analizi ve Pazar araştırması yapmak,
  • Kişi Kimliklerini açıklamadan, istatiksel bilgiler ile web sitesi analizi, genel tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak.

Kişisel bilgilerinizi (şifreniz hariç), sadece theWP.Com.Tr bünyesindeki personel görmektedir. 

theWP.com.tr gizlilik ilkelerine son derece duyarlı çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir. Bu nedenle yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Sitemize üye olduğunuzda kişisel bilgilerinizin bu amaçlar doğrultusunda kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Yukarıda belirtilen koşul ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız lütfen destek sistemimiz üzerinden veya e-posta ya da telefon ile irtibat kurunuz.